Přejít k obsahu | | Přejít k vyhledávání

ICOM Transport

Mezinárodní doprava

ICOM transport a.s. v kamionové mezinárodní dopravě zajišťuje služby pro široké spektrum zákazníků v ČR a EU. Přeprava je prováděna výhradně tahači Mercedes-Benz, které splňují nejpřísnější ekologické normy EURO 6. Pro přepravu zboží jsou využívány plachtové návěsy a tandemové soupravy o objemech 100 m³ a 120 m³.

Zahraniční přepravy zajišťujeme do všech zemí EU, hlavně však do:

V mezinárodní kamionové přepravě zajišťujeme přepravy zboží výhradně vlastními vozidly. Řidiči jsou profesionálové s dlouholetou praxí a s pravidelnými školeními.

Plánování přeprav a přistavení vozidel zajišťují dispečeři, hovořící anglickým a německým jazykem. Každý dispečer má na starosti konkrétního zákazníka, kterému je vždy k dispozici.

Dispečeři pracují s nejmodernějším výpočetním systémem pro plánování přeprav, všechna vozidla jsou s dispečery a systémem propojena on-line, potřebné informace mají dispečeři, řidiči a zákazníci vždy včas a kdykoli k dispozici. 

Naše společnost disponuje speciálními návěsy, které jsou vyrobeny na míru požadavkům našich zákazníků. Převážíme například konstrukce autobusů či specifické dílce nestandardních rozměrů.

Tuzemská kamionová doprava
Tel.: +420 567 121 106

Mezinárodní kamionová doprava
Tel.: +420 565 519 135