Přejít k obsahu | | Přejít k vyhledávání

ICOM Transport

TRADO-BUS

TRADO-BUS, s.r.o. vzniklo z původního podniku ČSAD Třebíč. V roce 1997 získalo majoritní podíl v této společnosti dopravní uskupení ICOM transport a od té doby je společnost jeho členem. Společnost tvoří provozovny v Třebíči, Moravských Budějovicích, Náměšti nad Oslavou a v Rosicích u Brna. V roce 2023 TRADO-BUS s.r.o. pořizoval 42 nových vozidel značky Mercedes-Benz.

V roce 2001 získal dopravní koncern ICOM transport a.s., jehož je TRADO-BUS součástí, certifikát ISO 9001:2000. Tento certifikát je pravidelně obnovován. V roce 2021 proběhla aktualizace certifikátu ISO 9001:2015 zahrnující činnost "Mezinárodní a tuzemská silniční doprava vlastními vozidly včetně dopravy řízené předpisy ADR a ATP. Servis a opravy vozidel Mercedes-Benz. Poskytování pravidelné veřejné osobní dopravy, městské hromadné dopravy a smluvní dopravy vlastními autobusy."

Pro více informací o dopravním uskupení ICOM transport navštivte tuto stránku.

Hlavní činnosti

PROVOZ VEŘEJNÉ LINKOVÉ AUTOBUSOVÉ DOPRAVY:

  • Na 50 linkách zajišťuje provoz 99 moderních autobusů značky Mercedes-Benz. Převážně se jedná o linky v rámci Kraje Vysočina. Obsluhujeme ale i část Jihomoravského kraje.
  • Naše dálkové linky zajíždějí až do Prahy